אנה סמית נערת הליווי המהממת

Byעורכת לילה

אנה סמית נערת הליווי המהממת

אוויר הלילה היה קריר ופריך, ואנה סמית' עמדה ליד החלון העצום והביטה באורות העיר הרוקדים הרחק למטה. הם האירו את קו הרקיע כמו כוכבים שנפלו משמיים. היא הייתה יצור של חושך, אישה בעלת סודות ותשוקות רבות, המבקשת לספק גם את צרכיה שלה וגם את אלה של לקוחותיה. והלילה היה בדיוק אירוע כזה. אלכס, הלקוחה האחרונה שלה, הגיעה בלבוש מדויק ובדייקנות. הוא שידר ביטחון ועוצמה, ואנה יכלה לחוש בעוצמתו כשנכנס לחדר.

הוא הוריד את הז'קט שלו, חשף חזה רחב, והיא לא יכלה שלא להבחין בבליטה הקלה במכנסיו. המתח המיני באוויר היה מורגש, ולא עבר זמן רב עד שהם מצאו עצמם שקועים בשיחה עמוקה. בזמן שהם שוחחו, אנה למדה יותר על אלכס – תחומי העניין שלו, תשוקותיו ואפילו כמה מהסודות האפלים שלו. נראה היה שמתחת לחיצוניותו החזקה, הייתה פגיעות שרק הפכה אותו למושך יותר.


אנה נערת ליווי טיפוסית הרגישה אליו נמשכת, הן רגשית והן פיזית. כשהם לוגמים יין משובח, העיניים שלהם היו נפגשות, וגורמות לניצוצות להתעופף ביניהם. אלכס היה נוגע בידה, או מצחצח בטעות את ירכה, שולח זרמים מחשמלים זורמים בגופה. השיחה שלהם הפכה אינטימית יותר, כששניהם נפתחו לגבי הרצונות והפנטזיות העמוקות ביותר שלהם. אנה סיפרה לאלכס על החלומות שלה להשתלט עליה, להתמסר לחלוטין למאהב דומיננטי שיגרום לה להרגיש אהובה ונערצת.

אלכס שיתף את רצונו לחקור חוויות חדשות ולקחת סיכונים, כמו גם את הערכתו ליופי ואינטליגנציה. כשהיין זרם בחופשיות, כך גם השיחה שלהם. הם דיברו בפתיחות על הרצונות, הפחדים והפנטזיות הפנימיות ביותר שלהם. אלכס, שהסתקרן מהסיפורים של אנה, רצה להרחיק את הגבולות. הוא תפס בעדינות את ידיה, ואצבעותיהן שלובות זו בזו כאילו ממוגנטות. בהנהון עדין הוא הוביל אותה לכיוון חדר השינה.

אנה הרגישה את ליבה דופק, יודעת מה עומד לקרות. היא עקבה מקרוב מאחור, עקביה נצמדו ברכות על רצפת העץ המלוטשת. הם הגיעו לסף חדר השינה המעוצב בפאר, מואר ברכות בנרות הפזורים על שידת הלילה. האווירה בחדר התאימה באופן מושלם ללהט הגובר שלהם. הקירות היו מקושטים ביצירות אמנות שהציגו שלבים שונים של אהבה ותשוקה, שציירו רקע חושני. מיטת קינג סייז מפוארת שלטה בחלל, וקצתה להם באופן מזמין עם כיסוייה העשירים והקטיפתיים.

מעליה נתלתה מראה גדולה ששיקפה את בני הזוג, ויצרה אווירה אינטימית שהייתה מושלמת למצב אליו נקלעו כעת. אנה פתחה לאט את כפתור חולצתה, וחשפה את דמותה החלקה והעקומה מתחתיה. היא לא לבשה שום דבר אחר מלבד זוג תחתוני תחרה מפתה. עיניו של אלכס שוטטו על גופה ברעב, קולטות כל פרט. הבגדים שלו עצמו החלו ליפול ככל שהוא הפך בטוח יותר בכוונותיו.

צורתו השרירית גילתה את עצמה, כל עקומה הדגישה את גבריותו. הוא הסיר את חולצתו והשליך אותה הצידה, חשף פלג גוף עליון מוצק עם שרירי בטן מתפתלים ושובל שיער כהה המוביל כלפי מטה. נשימתה של אנה נעצרה בגרונה, לא הצליחה לקרוע את עיניה ממבנה הגוף העוצמתי שלו. הם התקרבו זה לזה, גופם כעת צמוד זה לזה. השפתיים שלהם נפגשו בהיסוס, בוחנות זו את פיותיה של זו. הלשון שלהם הסתבכה, והם נאנקו זה לפיו של זה.

אנה העבירה את ידיה בשערו של אלכס, מרגישה את קווצות המשי בין אצבעותיה. זרועותיו חגו סביב מותניה, מקרבות אותה עדיין. התשוקה ביניהם נבנתה כמו אש משתוללת, מכלה כל מה שנקרה בדרכה. כשהם שוברים את הנשיקה, הם בהו זה בעיני זה, פניהם סמוקות בתשוקה. "קח אותי," לחשה אנה, קולה צרוד מרוב צורך. אלכס חייך ברשעות, הבין בדיוק למה היא מתכוונת. בלי להכביר מילים, הוא הרים אותה על המיטה, גופותיהם התנגשו שוב.

About the author

עורכת לילה administrator