גליה בעיסוי אירוטי

Byעורכת לילה

גליה בעיסוי אירוטי

קוראים לי גליה אני מספקת שירותי עיסוי אירוטי. רציתי לשתף אתכם על אחד מסיפוריי על עיסוי אירוטי. אז רונן היה הלקוח הבא שלי וכל כך התרגשתי לראות אותו, מכיוון שהוא תמיד היה מתוק כזה. נתתי לו את אותה גישה כמו דון, ונשארתי בחדר ועזרתי לו להסיר את כל בגדיו. הזין שלו היה רך אבל לא קטן בשום אופן. הקפדתי לשפשף את הציצים שלי על הזין שלו כשקמתי כדי לעזור לו להיות יותר רגוע. סימנתי לו לשכב עם הפנים למטה ושאלתי שהוא צריך מגבת, והוא דחה במהירות. התחלתי את עיסוי אירוטי בכתפיו והתקדמתי אל התחת החמוד שלו. כשהגעתי לתחת שלו, קמתי על השולחן והתיישבתי בראשו כדי שאוכל להגיע ללחיי התחת שלו טוב יותר. הקפדתי לעסות עד לקצה הלחיים שלו ואז להרים את ידי לאורך הסדק שלו כדי לרעות קלות את הביצים ואת חור הישבן שלו. הוא התחיל לגנוח במהירות ופעם אחת, ראיתי את הזין שלו מתקשה ונכנס לעין, קמתי והסתובבתי לקצה השני של השולחן.

חזרתי על השולחן בין רגליו וחידשתי את העיסוי על התחת שלו וראיתי את הזין והכדורים שלו בכל חבטה. התקדמתי במורד רגליו וסיימתי עם הרגליים שלו. ואז חזרתי לשולחן וחזרתי לתחת שלו. המשכתי לשפשף את הלחיים שלו ואז במורד הסדק, הביצים והזין שלו. הוא גנח חזק יותר ויותר ואמר לי כמה העיסוי הרגיש נהדר. החלטתי לדחוף קצת על ידי סיבוב אצבעותיי סביב חור התחת שלו והוא הגיב שהרמתי את ירכיו מהשולחן מעט. זה כל מה שהייתי צריך וקיבלתי עוד שמן בידיים והמשכתי להקניט את החור שלו יותר. זה הוביל לכך שליטפתי את הזין והכדורים שלו ביד אחת והכנסתי את האצבע שלי לתחת שלו. הוא הגיב יפה בגניחות והוא ביקש אצבע נוספת. ידעתי שיש לי אותו בדיוק איפה שרציתי אותו, אז הפסקתי את העיסוי והלכתי להביא מגבת חמה לנגב אותו. הקפדתי לנגב הכול ביסודיות. אמרתי לו להתהפך ונתתי לו כרית קטנה לראשו ואז כיסיתי את פניו במגבת קטנה וחמה. התפשטתי במהירות אל החוטיני והחזייה שלי והתיישבתי על פניו כדי שאוכל לחדש את העיסוי. הזין שלו היה קשה ככל שיכול להיות והקפדתי להקניט את אזור המפשעה שלו ובקושי לשבת על הפנים שלו. בסופו של דבר הוא הסיר את המגבת שלו והתחיל לשפשף את התחת שלי בזמן שעיסיתי את הזין שלו קלות כל כך. לבסוף הוא שאל אם הוא יכול לאכול את הכוס שלי, אז הפסקתי את העיסוי וקמתי, כדי שנוכל לדון על המחירון והשירותים. הוא אמר לי מהר שהוא נשוי אבל שהוא רוצה עליי בעל פה, ועיסוי ערמונית עם מציצה.

הוא הפשיט אותי והעלה אותי על השולחן ואכל אותי מאחור ואני השפרצתי לו בפה תוך זמן קצר. אחר כך נשכבתי עם הראש מהשולחן ואמרתי לו לזיין את הגרון שלי קצת. הוא היה ג'נטלמן ולא מזיין לי את הגרון, אלא רק את הפה שלי. עצרתי אותו ואמרתי לו לדחוף את כדורי הזין שלו עמוק כדי שיוכל לזיין את הגרון שלי. הושטתי יד סביב ירכיו ומשכתי אותו אליי כדי שהוא יבין את הנקודה הארורה. ברגע שהוא היה עמוק בכדורים והוא הבין שהוא לא פוגע בי, הוא סוף סוף הגביר את הקצב שלו ובאמת נתן לי פאקינג טוב בגרון. עצרתי אותו ברגע שהרגשתי את הביצים שלו מתהדקות אל האף שלי והוריתי לו לשכב על קצה השולחן עם רגליו באוויר. תפסתי את הכיסא המתגלגל שלי ונכנסתי למצב. הנחתי 2 אצבעות עמוק לתוך התחת שלו ומצאתי את הערמונית שלו ונתתי לה דחיפה טובה שגרמה לדליפה של זרע מהזין שלו. תפסתי את הזין שלו עם היד הפנויה שלי וליקקתי את הזרע שלו מהראש ואז התחלתי למצוץ בחושניות את הזין שלו יפה ואיטי בזמן שאני מיששתי את ישבנו ומעסתי את הערמונית שלו. אולי 2 דקות אחר כך הוא התפרץ לי בפה והוא רעד ורעד כמו מטורף. ההצטיינות שלו הייתה טעימה בהחלט!!

אחרי שהוא התעשת, השכבתי אותו וסיימתי את העיסוי שלו. אחר כך הלכנו למקלחת ורחצתי אותו מכף רגל ועד ראש. הוא ביקש לרחוץ אותי ולאכול את הכוס שלי פעם נוספת ושמח לשלם יותר, אז הגשתי לו את הסבון והוא השעין אותי על הקיר ורחץ כל סנטימטר בגופי. אחר כך הוא אכל אותי שוב מאחור, אבל אז ביקש שאשב לו על הפנים. אז התייבשנו והלכנו שוב לחדר שבו הוא נשכב ואני אומר על הפנים שלו. הוא אכל לי את התחת לזמן קצר ואז סיים אותי באכילת הכוס שלי כמו גבר מטורף ואני נכנסתי תוך זמן קצר. לא חייבתי אותו על שאכל שוב את הכוס שלי, כי פשוט לא הרגשתי נכון לגבות את האיש המתוק הזה על כך שהוא מענג אותי לבד. עזרתי לו להתלבש והודיתי לו על כך שהוא תמיד איש מתוק וקבעתי אותו לחודש הבא…

About the author

עורכת לילה administrator