סוף סיפורם של מייקל

Byעורכת לילה

סוף סיפורם של מייקל

צלילי התשוקה שלהם הדהדו בכל החדר, עוצמת אהבתם הותירה את שניהם חסרי נשימה. מייקל אחז בירכיה, משך אותה אליו יותר, והעמיק את האיחוד ביניהם. המגע שלו, שהיה פעם רך, החזיק כעת בחוד לוהט שתאם את הדחיפות של שרה עצמה.

עורה נוצץ מזיעה, שערה נדבק לצווארה בתלתלים לחים. גופה של שרה רעד כשהשיא שלה התקרב, אחיזתה במייקל התהדקה באופן לא רצוני.

היא הרגישה את גלי האקסטזה הפועמים גולשים בליבה, גופה רועד עם שחרור אנדורפינים. מייקל פלט בכי צרוד, שריריו נמתחים מתחתיה כשהגיע לשיא שלו. השחרור המסונכרן שלהם הותיר אותם מותשים ומרוצים, ליבם דופק בפראות על חזהם.

לאחר השיא המשותף שלהם, הם התכרבלו יחד, מחזיקים אחד את השני קרוב. החיבוק שלהם היה מלא ברוך והכרת תודה, שניהם הכירו בכוח הקשר ביניהם.

שרה שילבה את ראשה בעקום צווארו של מייקל, נשימתה החמה מלטפת את עורו. מייקל כרך את זרועותיו סביבה, משך את גופה אל גופו, מתענג על תחושת הקימורים שלה נלחצים אל מסגרתו השרירית.

"זה היה… מדהים," מילמל מייקל, קולו עדיין נצבע בתדהמה. "אני לא זוכר את הפעם האחרונה שהרגשתי את זה בחיים."

שרה נערת ליווי זמזמה בשקט, מעבירה את אצבעותיה בשערו המעורער. "זה אומר שהרבה בא ממך, מייקל.

אני יכולה לומר בכנות שהמפגשים שלנו עזרו לי לגלות היבטים חדשים של עצמי, הן מבחינה אישית והן מבחינה מקצועית", הודתה שרה, קולה מלא בכנות.

מייקל הנהן, האגודל שלו משפשף בעדינות עיגולים על גבה. "לא לעתים קרובות אני זוכה לחלוק רגעים כאלה עם מישהי כמוך, שרה. היכולת שלך להתחבר לאנשים ברמה כה עמוקה… זה באמת מדהים."

שלווה שקטה נחה על החדר, נשימתם מואטת כשהם שוכבים יחד. מייקל זז קלות, זרועו כרוכה כעת ברפיון על מותניה של שרה.

הוא ליטף את צדה בעדינות, השאיר בקצות אצבעותיו שובלים מתמשכים של רוך. חמימות המגע שלו העבירה צמרמורת במורד עמוד השדרה שלה, ושלחה מסרים של חיבה ותשוקה היישר אל ליבה.

אני יכולה לומר בכנות שהפגישות שלנו עזרו לי לגלות היבטים חדשים של עצמי, הן מבחינה אישית והן מבחינה מקצועית", הודתה שרה, קולה מלא בכנות.

אני מעריך את המילים החמות שלך. ואני חייב לומר, זה נכון גם לגביך. את אישה מיוחדת להפליא," הגיב מייקל, ועיניו משדרות הערצה אמיתית.

ליבה של שרה התנפח מחום למשמע המחמאה שלו. "תודה לך, מייקל. קשה שלא להימשך למישהו כמוך. אין להכחיש את הכוח, הנחישות והקסם שלך".

היא התקרבה אליו, גופם משתלב זה בזה בצורה חלקה. זרועותיו החזקות של מייקל עטפו אותה, מחזיקות אותה בהגנה.

About the author

עורכת לילה administrator