שרה ומייקל חלק 2

Byעורכת לילה

שרה ומייקל חלק 2

כפות הידיים שלהם היו חמות ויובשות, עדות למקצועותיהם. למרות השוני בעיסוקיהם, הם חלקו קשר ייחודי שחצה את גבולות העבודה וההנאה.

"אז, ספר לי," פתחה שרה, קולה נמוך ומפתה, "מה שלומך מאז הפגישה האחרונה שלנו?"

מייקל חייך, זוויות עיניו מתקמטות מעט. "טוב, אני לא יכול להגיד שהחיים שלי חסרים ריגוש.

העבודה הייתה עמוסה, כרגיל, אבל אני מוצאת את עצמי משתוקקת קצת להירגע אחרי שעות העבודה. אולי בגלל זה אני כאן," התוודה מייקל, ועיניו פוגשות את עיניה של שרה עם שמץ של פגיעות.

שרה הנהנה בהבנה, ידה לוחצת את ידו בביטחון. "אני יודע בדיוק למה אתה מתכוון. לפעמים, כולנו צריכים קצת בריחה מהשקט היומיומי. ומי טוב יותר לספק את זה מאשר מישהו כמוני?" היא התגרה, הטון שלה משוחרר בשובבות.

"אז, החלטת להתפנק עם קצת טיפול עצמי הערב? זה חכם לתעדף את הצרכים שלך לפעמים."

מייקל הנהן, זווית פיו מתעקלת כלפי מעלה לחיוך קטן. "כן, אני חושב שהגיע הזמן לעשות זאת. ומי יותר טוב להראות לי איך ממך, שרה?"

שרה רכנה קדימה, מקרבת את פניה לשלו. השפתיים שלהם היו סנטימטרים זה מזה, והציפייה למה שעלול לקרות לאחר מכן הייתה כמעט מוחשית.

לבסוף, שרה שברה את השתיקה, רכנה עוד יותר אל מייקל.

"אז נתחיל?" היא שאלה, קולה נדם ומרמז כמו שמרמזות נערות ליווי באותן דירות דיסקרטיות.

נשימתו של מייקל נעתקה בגרונו כשהוא הנהן בלהיטות, בלי יכולת להסתיר את תשוקתו.

שרה קמה מהספה, גופה מתנדנד בחן כשהיא הלכה לכיוון חדר השינה. מייקל עקב אחריו מקרוב, מבטו נעוץ בתנועותיה החושניות. כשהם נכנסו לחדר, האורות הרכים האירו את החלל ויצרו אווירה אינטימית.

שרה הובילה את מייקל למיטת קינג סייז מפוארת, שם החלה לפתוח את כפתורי החליפה המחויטת שלו, וחשפה את השרירים החטובים מתחת. הוא התבונן בה, עיניו בוערות מתשוקה, כשהיא חשפה יותר מגופו בכל תנועה.

במשיכות עדינות אך מכוונות, שרה המשיכה לשחרר את בגדיו של מייקל, ולבסוף חשפה את פלג גופו החטוב המושלם. מייקל הרשה לעצמו להיות מודרך בידיה המומחיות של שרה, נכנע לחלוטין למגע שלה.

האוויר סביבם נראה מתעבה מציפייה, כאילו שניהם מודעים לתשוקה המוגברת שנבנית ביניהם. כל מברשת מאצבעותיה העבירה צמרמורת בגופו, והציתה בתוכו אש שהייתה רדומה מזמן.

שרה נעה לאט, עקבה אחר דפוסים לאורך חזהו וזרועותיו של מייקל, המגע שלה קל ומתגרה. היא יכלה לחוש בגירוי ההולך וגובר שלו, וזה רק הזין את הרצונות שלה.

ההתעלסות שלהם הייתה לא פחות מריקוד ארוטי, שנעים בהרמוניה זה עם הקצב של זה. גופם השתלב, ויצר מנגינה יפה וחושנית שמילאה את האוויר בחשמל טעון.

שרה שכבה על גבי מייקל, עורם סמוק מלהט התשוקה. ציפורניה נגרפו בעדינות במורד גבו, ועוררו ממנו גניחה נמוכה. כשהיא רכבה עליו בתנועה יציבה ומתנדנדת, עיניה ננעלו בשלו, ומשקפות את עומק הקשר ביניהן.

About the author

עורכת לילה administrator