שרה נערת הליווי עם מייקל

Byעורכת לילה

שרה נערת הליווי עם מייקל

האוויר היה חם ולח, מלא בניחוח פרחים שציפה את הרחובות למטה. שרה, לבושה בשמלת משי חושפנית, התקרבה לכניסה של המלון המפואר, כשנעלי העקב שלה נצמדות לרצפות המצוחצחות. היא הייתה בטוחה בעצמה, עיניה נוצצות מהתרגשות, בידיעה שבקרוב תפתה לקוח אחר.

כשנכנסה למעלית, ניחוח הקפה הטרי והקינוחים העשירים התערבב בהדים הקלושים של כוסות מקרקשות ושיחות לחישות.

דלתות המעלית נפתחו כדי לחשוף פנורמה מהממת, את מכלול סוויטת המלון המפוארת. אור רך הסתנן מבעד לחלונות מהרצפה עד התקרה, מטיל זוהר חם על הריהוט המודרני והחלק ויצירות האמנות בטוב טעם המעטרות את הקירות. הצליל העדין של מוזיקת ​​ג'אז שמתנגנת ברכות ברקע הוסיף לאווירה האינטימית.

שרה עשתה את דרכה אל הסלון האלגנטי, תוך שהיא משתלטת על החלל המסודר בקפידה. עם כל צעד, הביטחון שלה גדל כשהיא ציפתה את המפגש שלה עם מייקל, אחד הלקוחות הקבועים שלה.

הוא תמיד נהנה מחברתה, אבל הערב הבטיח להיות שונה – אינטנסיבי מהרגיל. כשהגיעה למרכז החדר, היא לא יכלה שלא להתפעל מעצמה במראה באורך מלא. ההשתקפות הראתה אישה שיודעת בדיוק מה היא רוצה, ואיך לתת את זה בדיוק כמו נערות ליווי מקצועיות.

מייקל הגיע זמן קצר לאחר מכן, נראה ללא דופי בחליפתו המותאמת אישית. עיניו הכהות ננעצו בעיניה, משדרות תערובת של היכרות וציפייה. הם בירכו זה את זה בחיבוק חם, גופם נלחץ בחוזקה זה לזה רק לרגע יותר ממה שצריך.

ו הייתה מחווה מוכרת, אבל המתח באוויר דיבר רבות – משהו היה שונה הלילה.

"את נראית ממש מהממת," החמיא מייקל, מעביר את ידו על גבה של שרה לפני שהתקדם לעבר מותנה. "ואני חייב לומר, בחירת הלבוש שלך היום די בולטת."

לחייה של שרה האדימו מעט, ידיה התאימו בעדינות את שולי שמלתה. "תודה לך, מייקל.

את נראית בעצמך משעשעת להפליא," ענתה שרה, קולה בקושי מעל לחישה. מבטה נסחף אל חליפתו המחויטת היטב, הדגיש את כתפיו הרחבות ומבנה השרירי שלו. עיניו של מייקל הבהבו בשעשוע למשמע הערכתה העדינה, וגרמו ללבה של שרה להתרוצץ. .

הם התיישבו זה מול זה על ספת הקטיפה, מרגישים את החיבוק המנחם של הכריות הרכות שמתחתם. מייקל היסס לרגע, ואז הושיט את ידו לאחוז בידה של שרה, מושך את אצבעותיו דרך ידה.

About the author

עורכת לילה administrator